Menu

Mansur Ekici Vefat Etti!

Süt sektöründen bir kayıp daha!

Türkiye Süt Sektörü, Bahçıvan Gıda’nın kurucusu ve Bahçıvan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Bahçıvan’ın ardından bir kayıp daha yaşadı. Ekiciler Süt Yönetim Kurulu Başkan vekili Mansur Ekici, bir fuar dolayısıyla gittiği İspanya’da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Ekiciler Süt Gıda Tarım ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Üyesi Mansur Ekici, ATSO heyeti ile birlikte Enerji ve Tarım Sektörü Fuarı’na katılmak üzere gittiği İspanya’nın Valencia kentinde rahatsızlandı. Kalp krizi geçiren Mansur Ekici, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ekiciler Süt açıklaması

Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri Sanayicileri Derneği (ASÜD) Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ekici’nin kardeşi olan Mansur Ekici’nin vefatına ilişkin olarak Ekiciler Süt şirketinden şu açıklama yapıldı:

“Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sayın Mansur Ekici’yi kaybettik.

Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve ATSO Meslek Komitesi Üyesi Sayın Mansur Ekici’yi kalp krizi nedeniyle kaybettik. Şirketimizin kurucu ve ortaklarından Sayın Mansur Ekici, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası heyeti ile birlikte Enerji ve Tarım Sektörü Fuarı’na katılmak üzere İspanya’da bulunuyordu.

Fuar için gittiği Valencia’da fenalaşan Antalya’nın duayen sanayicisi Sayın Ekici, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ekiciler Süt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Başkan Vekilimiz Mansur Ekici’yi kaybetmenin derin acısı içindeyiz.

Cenaze programı daha sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Türk sanayinin ve hepimizin başı sağ olsun.”

Mandıracım Reklam

Haftanın Videosu / REKLAM

Mandıracım gelişmelerinden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.

HAFTANIN GÖRSELİ